18-12-16

Ook "deze SITE" behoort tot dé 100 VALSE Nederlandstalige NIEUWSSITES

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.pngIn alfabetische volgorde :

    9 For News: ninefornews.nl (zie HoaxWiki)
    aHealthyme: ahealthyme.nl
    Belfort-Group: belfort-group.eu (zie HoaxWiki)
    Best Gezond: bestgezond.nl
    Bewust Nieuws: bewustnieuws.nl
    Blik Op NOSjournaal: blikopnosjournaal.blogspot.nl
    Boinnk: boinnk.nl
    Bovendien: bovendien.com (zie HoaxWiki)
    Brekend Nieuws: brekendnieuws.nl
    Dagelijks.nu: dagelijks.nu (zie HoaxWiki)
    Dagelijksfilmpje: Dagelijksfilmpje.nl
    Dagelijkse Krant: dagelijksekrant.nl
    De Dagelijkse Standaard (DDS): dagelijksestandaard.nl (zie HoaxWiki)
    De Echte Krant: echtekrant.be
    De Stille Waarheid: destillewaarheid.nl (zie HoaxWiki)
    Duurzaam Nieuws: duurzaamnieus.nl
    Earth Matters: earth-matters.nl
    E.J. Bron: ejbron.wordpress.com (zie HoaxWiki)
    Ella'ster: ellaster.nl
    Eunmask: eunmask.wordpress.com (zie HoaxWiki)
    Fenixx: fenixx.org
    Gewoon-Nieuws: gewoon-nieuws.nl (zie HoaxWiki)
    Health Bytes: healthbytes.me
    Health Unity: healthunity.pw (zie HoaxWiki)
    Healthwatch gezondheidswaakhond: healthwatch.nu
    Hetdelenwaard: Hetdelenwaard.nl
    JD Report: jdreport.com
    JournaalFlash: journaalflash.wordpress.com
    Kijkhet: kijkhet.nl (zie HoaxWiki)
    Klokkenluider Online (KLOL): klokkenluideronline.is (zie HoaxWiki)
    Koffiepauze/ Niet100: Koffiepauze.com (zie HoaxWiki)
    Koffiepauze: Koffiepauze.net (de oude site Koffiepauze.com lijkt op dit moment offline te zijn)
    Lang Leve Europa: langleveeuropa.nl
    LeesHet.NU: leeshet.nu (zie HoaxWiki)
    Leeshetnu: leeshetnu.nl (zie HoaxWiki)
    Lekkerwonen: Lekkerwonen.org
    Mark Peeters is de Nieuwe Copernicus: markpeeters.skynetblogs.be (zie HoaxWiki)
    Martin Vrijland: martinvrijland.nl (zie HoaxWiki)
    Misdaad Nederland: misdaadnederland.nl
    Modesteden: modesteden.nl
    Niet100: koffiepauze.com (zie HoaxWiki)
    Nieuwetijdskind Magazine: nieuwetijdskind.com (zie HoaxWiki)
    Nieuwsprimeur: nieuwsprimeur.wordpress.com
    Not100: not100.nl
    Niburu: niburu.co (zie HoaxWiki)
    Opmerkelijk: Opmerkelijkvandaag.com
    Prankster: prankster.nl
    Revolutionair Online: revolutionaironline.com
    Slecht Nieuws Uit Zweden: rommelig.com
    Time 2 Wake Up: time2wakeup.me
    Tips & Weetjes: tipsenweetjes.nl
    Trendingvideo's: trendingvideos.nl
    Trend Journaal: trendjournaal.nl
    Trendnieuws: trendnieuws.nl (zie HoaxWiki)
    Trendnova: trendnova.nl (zie HoaxWiki)
    Trendviraal: trendviraal.nl
    Uitgelicht: uitgelicht.nu
    United-Lightworkers: united-lightworkers.be (zie HoaxWiki)
    United News: unitednews.sr
    Vaccinatieraad: vaccinatieraad.nl
    Viraal Nu: viraal.nu
    Viralfy: viralfly.nl
    Viral Mundo: viralmundo.nl (zie HoaxWiki)
    Viralnext: viralnext.nl (zie HoaxWiki)
    Viraltje: Viraltje.net
    Viraltrend: viraltrend.nl (zie HoaxWiki)
    Want to Know: wanttoknow.nl / wanttoknow.be (zie HoaxWiki)
    Wij Worden Wakker: wijwordenwakker.org
    World Unity: worldunity.me (zie HoaxWiki)
    Xander Nieuws: xandernieuws.punt.nl (zie HoaxWiki)
    Zaplog: zaplog.nl
    Zonnewind: zonnewind.be

BRON : https://sites.google.com/site/dehoaxwijzer/valse-nieuwssi...

Elke verwijzing naar één van deze sites zal door FACEBOOK én GOOGLE worden gecensureerd. Of het zal bij zeer weinig mensen op hun TIME-LINE/ COMPUTER verschijnen...

Meer dan ooit leven we in een tijd van BIG BROTHER.

19:11 Gepost door Mark Peeters | Permalink | Commentaren (3) |  Facebook | |

Commentaren

Seg Mark, ging de wereld niet vergaan, of zat ger weer naast?

Gepost door: Sjarel Kerhof | 20-12-16

Reageren op dit commentaar

Gefeliciteerd Mark, je hebt de rankings gehaald!

Gepost door: u moeder | 05-03-17

Reageren op dit commentaar

Ook hier sta ik op de "FAKE-NEWS"-lijst..
http://amsterdamtoday.eu/kijk-hier-lijst-valse-nieuwssites-op-internet/

Gepost door: MP | 04-07-17

Reageren op dit commentaar

Post een commentaar